Інформація про фахову діяльність


                                                      
Інформація
про фахову діяльність
Никифорчук-Падури Ілона Анатоліївни,
керівника гуртка «Школи виживання для підлітків»
Чернівецького міського палацу дітей та юнацтва

Никифорчук-Падура Ілона Анатоліївна у 2004 році закінчила педагогічний факультет Чернівецького національного університету ім.. Ю.Федьковича за спеціальністю “Соціальна та практична психологія” і почала працювати методистом інформаційно-методичного відділу у Чернівецькому міському Палаці дітей та юнацтва та керівником спеціально організованого гуртка психологічного профілю „Школа виживання для підлітків”.
Брала участь у восьмиденному семінарі-тренінгу з підготовки педагогів-тренерів за програмою „Освітня політика – освіта „рівний-рівному” при Чернівецькому ОІППО, оволодівши практичними навичками проведення тренінг-курсу. Проводила відкриті заняття на обласному семінарі заступників директорів з виховної роботи ПТНЗ та на семінарі-практикумі для керівників позашкільних навчальних закладів м. Чернівців; брала участь у роботі педагогічних рад ЗОШ м. Чернівців; брала активну участь у роботі психолого-педагогічних практикумах МПДЮ, Школи молодого педагога, підготовці та проведенні семінарів для заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, класних керівників шкіл міста, педагогів ПНЗ; надає методичні рекомендації та консультації педагогам, батькам, гуртківцям; була керівником стажерської соціально-педагогічної практики студентів педагогічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича. 

З 2009 - 2014 р.р. – була у декретній відпустці по догляду за двома дітьми. 

У 2006 року у м.Вінниці взяла участь у регіональному семінарі-практикумі щодо підготовки педагогів-тренерів для роботи з підлітками 10-11 років за Програмою „Освітня політика – освіта „ рівний-рівному”. 

У цьому ж році разом з вихованцями Школи журналістики „Юнпрес” та ученицями гімназії №1 взяла участь у ІІ Всеукраїнському турнірі юних журналістів у м. Суми, де вони були нагороджені дипломом управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації. З 2006 року по 2008 рік в м. Івано-Франківську пройшла навчання та отримала сертифікат за спеціалізацією „Гештальт-терапія. Робота з дітьми та сім’ями”. 

У всеукраїнській газеті „Психолог” видавництва „Шкільний світ” опубліковано методичну розробку ділової гри „Індивідуальна та групова робота з дітьми, які мають проблеми в поведінці”. 

У 2007 року пройшла курси підвищення кваліфікації з підготовки тренерів Комплексної програми формування навичок здорового способу життя у дітей та підлітків (за проектом „Діалог”). 

У 2008 році взяла участь у триденному семінарі-тренінгу „Просвітницька діяльність щодо формування здорового способу життя за методом „рівний-рівному” в сучасних умовах (досвід і перспективи)”. Брала участь у засіданні круглого столу щодо формування здорового способу життя у дітей, які залучені до занять у гуртках технічної творчості в ОЦНТТУМ; участь у семінарі “Введення до психодрами” у м.Києві, де отримала сертифікат участі. 

Цього ж року взяла участь у Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів “Джерело творчості” у номінації “Методист-2008” та посіла I місце у міському та обласному етапах фахового змагання. Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти та науки. 

У 2008 році пройшла курси з підвищення кваліфікації “Основи педагогічного мененджменту” та пройшла чергову атестацію на присвоєння кваліфікаційної категорії «методист I категорії». 

Розробила програму роботи з батьківською громадськістю вихованців Палацу дітей та юнацтва „Батьківський клуб”, де проводяться заняття за різними темами, обговорення проблемних питань, які цікавлять батьків. 

З 2009 року входила в склад координаційної ради щодо стратегії розвитку виховної системи освіти області, яка організовує роботу семінарів-практикумів для методистів позашкільних навчальних закладів області. 

Є автором методичних розробок, рекомендацій, які надруковані методичному збірнику УОЧМЕР «Життя, багате на здобутки» («Психолого-педагогічний супровід навчально-виховного процесу ПНЗ»). 

У МПДЮ працює над проблемою «Сприяння співпраці педагогічного колективу та батьків щодо розвитку індивідуальних здібностей та реалізації соціального, творчого потенціалу; виховання здорового способу життя, патріотизму у гуртківців МПДЮ»; надаючи методичну допомогу педагогічним працівникам у підвищенні їх науково-методичного рівня та педагогічної майстерності; забезпечуючи якість навчально-виховного процесу, впроваджуючи нові психолого-педагогічні технології у проведенні занять, підготовки методичних рекомендацій тощо. 

Проводила моніторингове дослідження стану позашкільної освіти в МПДЮ серед гуртківців, батьків, педагогів, керівництва. 

У 2015 році приймала участь у круглих столах Асоціації «Юні чернівчани» - «Ми патріоти рідної землі» з діловою грою «Вітрильник», «Правоосвітня робота як засіб формування правової свідомості учнівської молоді» з роботою в групах; у проведенні акції Асоціації «Юні чернівчани» та учнівського руху «Екологічний вибух-2015»(рахувальна комісія); у флешмобі Асоціації «Юні чернівчани» та обласних учнівських рухів «Запали лампадку-вшануй Героїв Небесної Сотні». 

Взяла участь у виховному заході гуртка творча майстерня «Дивосвіт» - «Толерантність у Чернівцях» з доповіддю про толерантність. 

У рамках проекту «Формування свідомого національного самовизначення вихованців МПДЮ» прийняла участь у виховному заході «Повага до рідних. Толерантне спілкування в міжнародних відносинах» з інтерактивною вправою «Ярлики». 

У рамках ПЛАТФОРМИ ТОЛЕРАНТНОСТІ проводила обговорення вистави «Тепер Ти знову…» гуртка ТЮЧ з учнями шкіл міста (психологічний аналіз основної ідеї п’єси). 

Займається просвітницькою та профілактичною діяльністю: в рамках щорічного місячника пропаганди здорового способу життя з метою виховання у дітей прагнення до здорового способу життя, удосконалення інформаційно-просвітницької роботи серед вихованців з питань попередження та запобігання профілактики захворювання на туберкульоз, ВІЛ-інфекціїї, СНІДу та залежності від шкідливих звичок та місячника правоосвітньої та правовиховної роботи спрямованого на ознайомлення гуртківцями з основними положеннями та законодавчими документами України з прав людини, осмислення значущості прав та їхньої життєдіяльності, розвиток правової культури гуртківців, навичок відстоювання власних прав і виконання обов’язків. 

У 2015 році брала участь у міському огляді на кращий методичний кабінет ПНЗ, де продемонструвала одну з форм роботи з педагогами – психолого-педагогічний практикум. 

У 2015 проходила курси з підвищення кваліфікації для методистів ПНЗ в ЦІППО м.Київ, де підготувала міні-дипломну роботу на тему «Формування педагогічної культури батьків у ПНЗ». 

Цього ж року взяла участь у VII Міжнародному фестивалі педагогічних інновацій та стала переможцем у номінації «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітньому та позашкільному навчальних закладах» з інновацією - Програма «Батьківського клубу» (робота з батьками в позашкільному навчальному закладі). Надрукована у методичному збірнику Фестивалю. 

З вересня 2015 року прийнята до аспірантури УМО НАПН УКРАЇНИ у м.Києві, за спеціальністю теорія і методика професійної освіти, де працює над написанням кандидатської роботи на тему: «Розвиток готовності педагогів позашкільного навчального закладу до взаємодії з батьками». 

У 2016 році приймала участь у семінарі-практикумі для заступників з виховної роботи ЗНЗ та директорів ПНЗ «Навчально-творча діяльність у позаурочний час школярів. Співпраця ПНЗ і ЗНЗ» з діловою грою: «Проблеми та перспективи розвитку співпраці педагогів з батьківською громадськістю». 

А також взяла участь у семінарі-практикумі для вчителів музичного мистецтва з діловою грою: «Основні складові національно-патріотично виховання школярів» на базі ЗОШ №19, де матеріал опублікований на методичному порталі педагогічних працівників(metodportal). 

У 2016 році прийняла участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні наукові дослідження у психології та педагогіці – прогрес майбутнього» в секції «Педагогічна майстерність та професійний саморозвиток педагога: проблеми й перспективи розвитку» з доповіддю «Розвиток готовності педагогів позашкільного закладу до взаємодії з батьками». 

Цього ж року двічі була учасником Школі молодого науковця в рамках роботи Івано-Франківського інституту післядипломної педагогічної освіти. 

13 січня 2017 року подано в друк газети «Освіти Буковини» розробки занять гуртка «Школи виживання для підлітків» - Інтерактивна гра «Обережно – ГРИП» та тренінг по волонтерству. 

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, Дипломом I ступеня Чернівецької обласної державної адміністрації Управління освіти і науки, Дипломом VІІ Міжнародного фестивалю педагогічного звання МОН ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Грамотою Управління освіти Чернівецької міської ради.

Комментариев нет:

Отправить комментарий